Kontakti

Volilna komisija

Branka Lučič

predsednica Volilne komisije

branka.lucic@sou-lj.si

 

Varuh študentovih pravic

Maja Hercog

Varuhinja študentovih pravic

varuh@sou-lj.si

 

 

Tožilstvo

Rok Pograjc

glavni tožilec 

rok.pograjc@sou-lj.si

Študentski zbor

Gregor Tim Grünfeld

predsednik Študentskega zbora

predsednik.zbora@gmail.com

Študentska prehrana

Mojca Škrjanec

vodja Študentske prehrane

mojca.skrjanec@sou-lj.si

Telefon: 01 43 80 211

 

Petra Krulc

predsednica Komisije za prehrano

petra.krulc@sou-lj.si

Telefon: 01 43 80 229

Strokovne službe

 

Damjan Vinko

višji samostojni svetovalec I

Tel. št. 01 43 80 209

E-naslov: damjan.vinko@sou-lj.si

Področje: pravno in organizacijsko svetovanje, na področju študentskih nevladnih organizacij, procesno delo na ŠOU v Ljubljani idr.

 

Mojca Škrjanec

samostojna svetovalka za študentsko prehrano

Tel. št. 01 43 80 211

E-naslov: mojca.skrjanec@sou-lj.si

 

Zdenka Pance

računovodja, višja samostojna finančna svetovalka I

Tel. št. 01 43 80 216

E-naslov: zdenka.pance@sou-lj.si

 

Marija Andoljšek

višja samostojna finančna svetovalka II

Tel. št. 01 43 80 228

E-naslov: marija.andoljsek@sou-lj.si

 

Splošni podatki

Splošne informacije:

01 438 02 00

 

Za medije:

Kaja Fikfak 

predstavnica za odnose z javnostmi

kaja.fikfak@sou-lj.si

031 442 525

 

Resor za študijsko problematiko

Luka Žust 

vodja resorja za študijsko problematiko

luka.zust@sou-lj.si 

Resor za ŠOVZ

Matic Markovič

vodja resorja za ŠOVZ

matic.markovic@sou-lj.si 

Resor za socialo in zdravstvo

Kristjan Runovc 

vodja resorja za socialo in zdravstvo

kristjan.runovc@sou-lj.si 

Resor za obštudijske dejavnosti

Bojan Tepić

vodja resorja za obštudijsko dejavnost

bojan.tepic@sou-lj.si 

 

Resor za mednarodno sodelovanje

Tim Robič

vodja resorja za mednarodno sodelovanje

tim.robic@sou-lj.si 

Resor za komuniciranje in razvoj

Tim Nemeček

vodja resorja za komuniciranje in razvoj

tim.nemecek@sou-lj.si

Osebna izkaznica

Informacije

01 43 80 200 

info@sou-lj.si

faks: 01 43 80 202 

 

International Office

Phone number: 01 438 0221

e-mail: esnvlublajni@gmail.com

 

Bitka bandov

Tomaž Kozovinc

vodja projekta 

bitkabandov@sou-lj.si 

031 532 246

Pivovarniška ulica 6
1000 Ljubljana
Kersnikova 4
1000 Ljubljana
t:
040 212 292
Cesta 27. aprila 31
1000 Ljubljana
t:
01 24 28 811
Kersnikova 6
1000 Ljubljana
t:
01 430 21 51
Kersnikova 4
1000 Ljubljana
t:
01 43 80 253
Pivovarniška ulica 6
1000 Ljubljana
Pivovarniška ulica 6
1000 Ljubljana
Pivovarniška 6
1000 Ljubljana
Pivovarniška 6
1000 Ljubljana
Rožna Dolina, cesta 27. aprila
1000 Ljubljana
t:
01 242 12 70